Warex Egzoz ile Çevreyi Rahatsız Eden İnsanlar

Kırmızı Corvette

Başlıkta insan dediğime bakmayın insan olsalar bunu yapmazlar zaten. Arabalarına abartı egzoz taktırıp sokaklarda hunharca ratatatata gezen işsiz sürüleri. Bunlar hiç hastanız olup olmadığını düşünmez, evinizde uyuttuğunuz bebeği de düşünmez tek düşündükleri kendi zevkleridir. Hayır şimdi zorunlu bir ses olsa tahammül ederdim ama düşebiliyormusunuz sadece kendi zevkleri için bu sesi çıkarıp insanları rahatsız ediyorlar.

Zorunlu bir şey değil bu, ambulans sesi de değil. Çalışan kepçelerin sesi değil. İçten yanmalı motorların yüksek devirlerde dışarı attığı gazın sesini dinliyoruz. Başka bir ses olsa tahammül edebilirim de bu sese tahammül edemiyorum çünkü warex egzozun çıkardığı ses zevk için çıkarılan bir gürültü. Bu apaçilerin bundan nasıl zevk aldığını hala çözemedim ben gerçekten.

Hayır şimdi çocukken oynadığımız need for speed serisi bu nesli bu hale getirdi dersem bende oynadım lan o oyun serisini neden ben arabama warex egzoz takıp ratatata gezmiyorum be.

Yok yok bence kesin bu hızlı ve öfkeli serisi bu insanları bu hala getirdi. Kaportası çatı sacından yapılan doğanlarına egzoz takıp ratatata giderken kendilerini Brain O’conner’ın sürdüğü 3000GT’nin içinde zannediyorlar.

Olum açın kapıyı bir dışarı çıkın la sürdüğünüz egzozu taktığınız arabalar doğan, şahin be. Bu kafalara nasıl erişiyorsunuz anlamıyorum. Bizim bilmediğimiz başka bir şey mi var.

Olmuyor tahammül edemiyorum artık görmek istemiyorum warex egzozu olan arabalar.

Umarım bir gün elektrikli motorlar yaygınlaşıp, içten yanmalı motorlar tarihin tozlu raflarında yerini alır. O iğrenç sesleri de bir daha duymamış oluruz.

Kurtar bizi Elon MUSK reyiz.

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir