Team 10 Dağıldı mı?

Team 10

Eski bir Vine starı olan Jake Paul tarafından kurulan Team 10 bir süredir çoğu üyesinin ayrılmasıyla dağılmadı noktasına geldi neredeyse. Buna rağmen Jake Paul bu konu hakkında sessizliğini koruyor. Piyasada Jake’in Team 10’de tanımadığı kişiler ile iş yapmaktansa, kardeşi Logan ile ile bir iş kuracağı söylentiler arasında. Bu yüzden Jake, Team 10’in dağılmasını pek umursamıyor gibi görünüyor. Peki ne oldu da dağılma aşamasına bildiğiniz üzere Youtube’da ünlü birinin desteği olmadan popüler olmanız ve kanalınızın tutması mümkün değil, oldukça popüler bir Youtuber’ın size destek vermesi gerekiyor yükselmeniz için.

Bunu bilen kişiler de “köprüyü geçinceye kadar” ünlülerin yanında tanınan biri olmaya çalışıyorlar. Bu sırada da kendi kanallarını açıyorlar ve abone kasmaya başlıyorlar tabii ki. Sonuçta hepsi bu işten para kazanmak istiyor. Neden kendi kariyerlerini yapmak varken başka bir Youtuber’ın çatısı altında yaşasınlar ki?

Her ne kadar Chance Sutton “It’s everyday Bro” klibinde “jakey brought me to the top” dese de o işlerin öyle olmadığı ortaya çıktı. Şimdi ise Chance’in Team 10’den ayrılma kararı aldı.

Ondan sonra da biliyorsunuz şu grupta olan ispanyol kardeşler “Martinez Twins” gruptan ayrıldı, ve ondan sonra da Jake’i onlara zorbalık yapmakla suçladı. Bu olaydan itibaren Jake Paul “Zorba” olarak basında geniş yer aldı ve prestij kaybetti. Hatta ricegum bile şarkısında Martinez kardeşlere yaptığı zorbalığa atıfta bulundu.

Sonuç olarak herkesin kendi kariyeri olduğu için kurulan bu tür grupların ayakta uzun süre kalması beklenemez. Team 10’in kısa zamanda dağılma aşamasına geleceğini taa başından biliyordum.

Ve öyle de oldu.

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir