Taylor Alesia, Tanner Fox’dan ayrıldı

Taylor Alesia ve Tanner Fox

Daha bunları ilk yanyana gördüğümde demiştim bu Taylor, bu çocukla sadece ünlü olmak için takılıyor ünlü olduktan sonra tekmeyi vuracak diye. Bunu tahmin etmeniz için Einstein olmanız gerekmiyor. Kız bu veletle olamayacak kadar güzel ve akıllı birisi. Bunu sadece ben değil takipçileri de fark etmiş olacak ki, bir ara Tanner bir video çekmişti “Kız arkadaşımın DM’lerini okuyorum” diye orda da bir çok kişi bundan bahsetmişti. Tanner sürekli “birbirimizi seviyoruz ya size ne” dese de millet herşeyin farkındaydı.

En son baktığımda Taylor Alesia’nın 2 milyondan fazla takipçisi olmuştu Youtube’da. Bunların hepsi Tanner sayesinde tabii ki. O olmasaydı Alesia bu kadar takipçiye sahip olabilirmiydi. Kız zeki çıktı ya çocuğu hunharca kullanarak takipçisini kastı şimdi de beklediğim gibi Tanner’ı tekmelediğini duydum.

Üzülmedim Tanner için açıkcası, o kadar kişinin söylediği şeyi ciddiye almayarak yoluna devam etti ve sonra da Alesia’nın nasıl biri olduğunu görmüş oldu. Bu da ona ders olmuştur diye tahmin ediyorum.

Her ne kadar Youtube’da Alesia ile ayrılmalarını anlattığı videosunda “Biz tamamen anlaşarak ayrıldık. Taylor Alesia’ya kesinlikle kırgın değilim. Aramızda bir öfke söz konusu değil” dese de hiç inandırıcı gelmiyor.

Eeee Tanner Fox veleti. Bundan böyle güveneceğin kişileri iyi seçersin artık.

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir