Logan Paul ve KSI Boks Maçı Yapacak

Logan Paul - KSI Karşılaşması

İki ünlü Youtuber olan Logan Paul ve KSI arasında geçen çekişmeli olayları az çok biliyorsunuzdur. Bakın ben size bu olayların nasıl başladığını taa başından anlatayım. Öncelikle her şey ingiliz bir Youtuber olan KSI’ın, Joe Weller ile boks maçı yapıp kazanmasıyla başladı. Tabii KSI kazandığı için hemen gaza geldi ve en büyük rakibi olan Paul Kardeşler’e “Soyadı Paul Olan Herkesi Ringde yenebilirim” diye meydan okudu. Aslında ilk olarak amacı Jake Paul ile boks maçı yapmaktı, ancak abisi Logan Paul’un devreye girmesiyle işler kızıştı ve gerilim ikisi arasında artmaya başladı. Bu olaydan sonra Logan Paul aile boyu boks maçı yapma teklifinde bulundu.

Peki nasıl oluyor bu aile boyu boks maçı?

Logan Paul’un önerisi şöyle;

Logan Paul – KSI ile

Logan’ın babası – KSI’ın babası ile

Logan’ın kardeşi – KSI’ın kardeşi ile

Ancak bu teklif KSI tarafından “Bu sadece bizim aramızdaki sorun. Neden sadece benimle dövüşmüyorsun” denilerek reddedildi ve işler kızışmaya başladı.

Her şeyi bir kenara bırakın “Neden böyle bir şey yapıyorlar” dediğinizi duyar gibiyim. Cevap aslında çok basit. Sıradan bir Youtuber asla başarılı olamaz. Logan Paul’u ve KSI’ı Youtube starı yapan şey sıradan olmamaları. Bu tür şeylerle abonelerini gaza getirerek prim yapıyorlar. Bu da onların sürekli gündemde olmalarını sağlıyor. Ne kadar fazla prim = o kadar fazla para. Bu boks maçı hem Logan Paul için, hem de KSI için çok faydalı bir maç olacak. Daha fazla ünlenecekler. Şimdiden büyük gazelerde yer almaya başladılar bile.

Logan Paul ve KSI’ın boks maçı ne zaman?

Herkesin beklediği boks maçının 25 Ağustos 2018 tarihinde olması planlanıyor. Tarihin bu kadar geç olması aboneleri tarafından eleştiriliyor ancak bu süre de daha fazla izleyiciye sahip olmak için reklam yapıyorlar. Hatta bazıları bu maçın Youtube’dan yayınlanacağı ancak cüzi bir miktar ücret karşılığında canlı olarak izlenebileceğini öne sürüyor.

Bakalım boks maçını kim kazanacak. 25 Ağustos tarihinde tekrar görüşmek üzere.

25 Ağustos düzenlemesi: Boks maçında berabere kaldılar. Bir daha tekrarı yapılacağı söyleniyor ama belli değil. Bu işten deli paralar kazanıyorlar büyük ihtimalle tekrarı gelir diye tahmin ediyorum.

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir