Cs go’da son zamanlarda görülen hile kullanımı

pro2013 yılında Cs go’yu satın almış ve 2018 itibariyle “5 year veteran coin” e sahip biri olarak artık kesin olarak emin olduğum bir şey var; son zamanlarda hile kullanının oldukça arttığı. Bu tespitimin arkasındaki en büyük nedenlerden biri artık herkesin aniden pro olması. Eskiden bir oyunda en fazla 2-3 tane kaliteli oyuncu varken artık herkes pro, headshotlar havalarda uçuşuyo. Sisin ortasında ben hic bir şey görmezken adamın eliyle koymuş gibi bulup headshot atması. O kadar kişiyi report etmeme rağmen şimdiye kadar hiç bir etkisini görmüşte değilim açıkçası. Adamlar banlanıyor mu yoksa bir şey olmuyor mu bilmiyorum çünku herhangi bir bildirim gelmedi şimdiye kadar.

Bu aralar bir de hile açıp stream yapmak da popüler oldu. Küçük bir arama yaparsanız Youtube da “Bakin rekabetçi de hile açıp rank kasıyorum” tarzı video çeken ergenlerden geçilmiyor ortalık.

Yazık la gercekten ne anlıyorsunuz ve ne zevk alıyorsunuz anlayamıyorum. Çok mu zevkli oluyor hile açınca. Egonuzu mi tatmin ediyorsunuz. Ben Offline, bilgisayara karşı oynadığım oyunlarda bile oyunun dengesi bozulmasın diye hile yapmazken, bu veletlerin Steam’in en çok oynanan devasa çok oyunculu oyununda bunu yapması gerçekten canımı sıkıyor.

Bu aralar çok darlandım zaten. Valve bu duruma bir müdahalede bulunmazsa silicem oyunu sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir