Jake Paul Kimdir? Kaç yaşında?

Jake Paul

Jake Paul 1997 Ohio doğumlu bir Youtuber ve oyuncudur. Kısa bir süreliğine de olsa Disney de oyuncu olarak yer almıştır ve bununlada neredeyse çektiği her videoda övünmektedir. “Bakın ben Disney de oynadım ya kolay değil” tarzında söylemlerinden bunaldım artık. Disney de oynadığı karakterin adı yanlış hatırlamıyorsam “Dirk”. Onun haricinde bir kaç gereksiz film de çekmiş ama hiç izlenmemiş. Youtube serüveninden önce tabii ki bir vinerdı. Kısa videolar çekmeye başladığı zaman kolay bir şekilde 900 bin civarı aboneye ulaştı ve videolarının yayılmasıyla vine’ın kapandığı yıla kadar 3 milyondan fazla abone ile veda etti ve Youtube’a taşındı.

Soyadından da anlayacağınız üzere kendisi gibi Youtuber olan Logan Paul’un kardeşidir kendisi. Her ne kadar anlaşamayıp sürekli birbirlerine diss şarkılar yapsalar da biolojik olarak inkar edemeyeceği bir gerçektir. Paranın nelere kadir olabileceğini görüyormusunuz, iki kardeşi bile kolayca birbirine düşürdü.

Her ne kadar basında sürekli Erica Costell ile sevgili olduğu falan çıksada, okuduğum bazı makalelere göre sadece çıkar ilişkisiymiş aralarındaki. Ama bunu biz bilemeyiz tabii ki, iki kişinin birbirine karşı beslediği duyguları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir