Chance Sutton Kimdir? Kaç yaşında?

Chance Sutton, kankası Anthony ile beraber bir Youtube kanalı açmış bir Youtuberdır. Çoğu youtuber gibi ilk olarak vine kapanmadan önce oralarda popüler olmuş, kapandıktan sonra da Youtube’a geçiş yapmıştır. 2 Eylül 1996 tarihinde Ohio’nun çorak topraklarında dünyaya gelmiştir. Yaptığı diss şarkılarında sürekli kendisinin bu noktalarda olmasını Jake Paul’a bağlıyor. Its everyday bro isimli diss şarkısında kendisi de bunu da belirtti zaten “Jake brought me to the top” diyerek. Şu anda da Jake Paul’un kurduğu Team 10 isimli grupta yer almakta ve onun videolarında sürekli yer alıyor. Ayrıca Youtube’da 2.5 milyon takipçili bir kanalı var.

Ne olursa olsun Chance Sutton’ıni Jake Paul’a bu kadar bağlı olması hoş bir şey değil “Jake brought me to the top” ne ya gözünü seveyim Chance? Hiç gururun falan yokmu senin ne bileyim. Başından beri Jake Paul’un sağ kolu gibi geziyor hiç hoş değil. Ben böyle bir şeyi kabul etmezdim. Hayır kendi kanalın var yani neden hala kendini Jake’e bağımlı hissediyorsun anlamıyorum.

2017 yılında kendisi gibi bir Youtuber olan Tessa Brooks ile sevgili olmuş ancak bir süre sonra bilinmeyen nedenlerden dolayı ayrılmışlardır. Şimdi ise Alex Delana isimli bir modelle çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir