Spartacus ve Mira

Spartacus ve MiraSpartacus’ün Sura’yı acı bir şekilde kaybetmesinden sonra Spartacus’ü memnun etmek için Batiatus tarafından onu memnun etmek için gönderilen Baitatus hanesinin bir kölesi olan Mira ile arasında bir kıvılcım görüyorum sanki. Her ne kadar ilk başlarda Spartacus tarafından reddedilse de son olaylar Mira ile arasında gerçekten bir şeyler olduğunu gösteriyor. Spartacus ve Mira arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Mira yeni Sura olacak gibime geliyor nedense.

Spartacus’ün Sura’nın haydutlar tarafından değil de, bizzat Batiatus’un emriyle onun adamları tarafından öldürüldüğünü, adamlardan birininin ölmeden önce söylediği sözlerden öğrendikten sonra Mira ile yakınlığı artmaya başladı çünkü. Spartacus o adamı öldürürken Mira da onun şahidiydi. Mira bildiğin Spartacus’ün sırdaşı oldu. Sadece sevilen kişilerle böyle büyük sırlar paylaşılabilir. Ayrıca Spartacus, Mira başka adamları “memnun” ederken bir ara koridorlardan geçerken görüp baya bildiğin kıskanç bakışı attı ya.

Henüz daha 1. sezon 12. bölümdeyim ama ilerde neler olacağını acayip merak etmiyorda değilim. Özellikle Mira ve Spartacus’ün durumu tahmin ettiğim gibi mi yoksa başka bir şekilde mi olacak göreceğiz.

Gerçi ben sevgilisi olacak dediysem kesin 13. bölümün sonunda Mirayı öldürürlerya neyse. Hadi görüşmek üzere ben izlemeye devam edeyim.

30.12.2018 düzenlemesi

Evet arkadaşlar sonunda diziyi bitirdim, dizinin ilerleyen bölümlerinde çok şaşıracağınız şeyler olacak. Buradan beni top atışına tutmayın diye spoiler vermek istemiyorum. O yüzden izleyin ve kendiniz görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir