Logan Paul Geri Döndü

Şu malumunuz Japonya’da çektiği intihar videosundan sonra Logan Paul yerin dibine girmişti. Bir ay boyunca hiç video çekmeyip kendi çapında üzgün olduğunu belirtiyordu. Ancak ne yazık ki herkes gibi bende kendisinin gerçekten üzgün olduğuna inanamıyorum. Bu olaydan sonra yaptığı her şeyi kariyerini kurtarmak amacıyla yaptığını düşünüyorum. Bunun başka bir açıklaması yok çünkü özür için çektiği videoda bile kendisini ve “Logang”i öve öve bitiremiyor.

En çok dikkatimi şey ise saç modelini bile değiştirmiş ya. Burada bilinç altına vermek istediği mesaj şu sanırım “Tamam bazı kötü şeyler yaptım ama bakın saç modelim bile farklı artık ben eski Logan Paul değilim”.

Herkesi kandırırsın beni asla Logan.

O işler o kadar kolay mı Logan? Yaptığın şey öyle 1 ay boyunca video göndermeyip en sonunda “Logan Paul Geri Döndü” diye video çekip kurtulabileceğin bir şey değil. Ne yaparsan yap sırtına bir yük olmaya devam edecek bu hazin olay.

Gerçi senin bu yaptığını destekleyen bir kitle de var. Videonun ilk gününde 500 binden fazla like aldığını unutmadım. O videoyu beğenen elemanlar da senin kadar olmasa da suçlu.

Youtube

Neyse ki Youtube da seni Adsense gelirlerini kısıtlayarak cezalandırmış. Bunu hak ettin.

Bu olayın kariyerini bitireceğini anladın sonunda. İmajını tazelemeye çalışıyorsun.

Bakalım her şey eskisi gibi olacak mı. Takipteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir