Boştayım ya

bosAra tatile ne zaman gireceğiz diye bekliyordum ama bu seferde yapacak bir şey bulamıyorum. Oyunlar eskisi gibi sarmıyor. Dota 2 falan takılıyorum arada ama bir süre sonra çıkıyorum oyundan baydığı için. Arada sırada silip tekrar kuruyorum ama nafile kesmiyor. Dizi film falan desen öyle her şeyi beğenen izleyen biri değilim. Çok seçiciyim. Şu andada zaten izlediğim bir dizi yok arıyorum vallahi. Ne zaman bir diziye başlamaya niyet etsem 2. bölümden sonra bırakıyorum genellikle. Boğuyor abi her gün yeni bir dizi çıkıyor aynı şeyleri çekip çekip duruyorlar. Bir yaratıcılık yok. Hep klişe klişe şeyler. Ben gelemem böyle şeylere ama boşta da kalmamam lazım. Bu boşta kalmak beni delirtiyor resmen.

Beni atmosferine alacak bir dizi lazım. Yani izlerken ben de o dünyanın bir parçası olmalıyım. İçine almalı beni. Kim bilir böyle bir diziyi bulana kadar ne kadar daha bekleyeceğim.

Bir şeyle uğraşmadığımda hayatı sorgulamaya başlıyorum canım sıkılıyor bu yüzden benim kesinlikle uğraşacak bir şey bulmam lazım. Ne yapsam acaba gidip Dota 2 mi oynasam yoksa Netflix’i açıp yeni dizileri mi izlesem. Bu aralar güzel diziler geldi la. Dogs of Berlin ve Parfüme hoşuma gitmeye başladı izliyorum arada sırada ikisi de güzel. Almanlar bu aralar güzel polisiye diziler çekmeye başladı. Amerikalıların pabucunu dama attılar resmen. Kalitelerine diyecek hiç bir lafım yok. Tam netflix’i kapatmayı düşünüyordum ki, bu diziler çıktı vaz geçtim kapatmaktan. İzlemeye devam. Son zamanlarda güzel ataklar yapıyorlar.

Neyse böyle böyle boş zamanımızı değerlendirecez aga.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir