Morgana’nın intikamı

Morgana ne yaptı ne etti sonunda kız kardeşinin ve ölümsüz ordusunun yardımıyla Camelot’ı ele geçirdi arkadaş. Ne yazık ki bu ele geçirme fazla sürmedi. Merlin her zamanki gibi büyüyü bozup Camelot’ın gizli kahramanı oldu. Morgana tahta oturduğunda Uther’i ayağına çağırıp yere diz çöktürmesi ne kadar acımasız bir davranış arkadaş ya. Tamam burada size Uther gibi vahşi bir lideri savunmuyorum ama bu kadarını da hak ettiğini düşünmüyorum. Sonuçta Uther, Morganayı dağları bile delecek kadar seviyordu. Kendi öz kızıydı sonuçta. Ancak ne olursa olsun bu kadar aşağılanmayı hak etmiyordu. Benim gibi Uther’dan nefret eden biri bile o olayda ona birazcık acımıştır sanırım.

Adam artık Morgana’yı ne kadar seviyorsa, onun ihanetine uğradıktan sonra delirdi, İçine kapandı ve kimseyle konuşmuyor. Hala olayın şokunu atlamamış durumda. Onun yerine Arthur idare ediyor koca kırallığı.

Morgana tahttan al aşağı edildikten sonra tam diyordum ki “oh be sonunda kurtulduk”. Morgana bir çığlık patlatıp o şeytani kız kardeşini de alıp kaçtı uzaklara. O nasıl bir çığlıksa duvarlar falan yerle bir oldu ama kaçmayı başardılar.

Gene kurtulamadık bu Morganadan arkadaş ya. Bakalım kaç bölüm daha görecez bu lanet kadını. Sıkıldım artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir