Alex745alejandro/Ali can vefat etti

alex745alejandro

Bir süre Youtube’da takip ettiğim bir abimiz olan Ali can abimiz dün itibariyle kalp krizi yüzünden hayatına veda etti. Her ne kadar daha önce Ali abi ile yüz yüze karşılaşmasam da çektiği samimi videolar ile tanışmış gibi oldum. Bu kadar samimi bir Youtuber insan görmedim hayatımda. Onun diğerlerinden en büyük fark vloglarını para için değil hatıra olarak kalması için çekmesiydi. Adamın zaten yeterince parası var. Youtube’dan gelecek iki üç kuruşa ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Espirileri, sempatik tavırları ile dikkatimi çekti Ali abi.

Hatta en çok sevdiğim videolarından birinde Alman bir kadın tır şöförünü övüyordu çok iyi park yapabildiği için. Kadın da sakın bir yere atma bunu falan diyordu. Gerçekten yetenekli bir kadındı o ya. Türkiye’de göremezsiniz öyle yetenekli bir kadın tır şöförü. En azından ben görmedim.

Ve tabii ki Ali abinin gopuklu uçurtmasını bilmeyen yoktur herhalde. Bu kadar popüler olmasının en büyük sebebi de bu gopuklu uçurtmasıdır herhalde. Şu anda bile hüzünledim bir daha izleyeceğim.

Az önce Youtube kanalına baktım, aslen nevşehirli olduğunu öğrendim. Sanırım youtube hesabını şu anda kızkardeşi kontrol ediyor. Cenazesinin videosunu falan atmış Youtube’a. Görünce çok hüzünlendim gerçekten. Böyle olmamalıydı be abi. Neşemize neşe katıyordun. Daha önce hiç görmediğim halde çok üzüldüm sana be.

Huzur içinde yat Ali can abi. Hiç merak etme gopuklu uçurtman öksüz kalmadı.

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir